jojó!
Én elszaladtam a Rossmann-ba,van is nálunk sokféle 50%-os csomi,nagyon jók,de én is arra a következtetésre jutottam,hogy
1.tele van a szekrény hasonló cuccokkal
2.ha mostanában indítanak játékot ezekkel,majd nem akaródzik vásárolni,mert hogy van bőven otthon.
Igazából csak akkor spórol vele az ember,ha tényleg szüksége van rá.Ha csak azért veszem meg,mert olcsóbb és "nem kér az enni",akkor nincs értelme,hogy ott álljon benne a pénzem.
Nem tudom mi célból ez a nagy vásárlási láz

" alt="

"> remélem hamarosan lesz játék velük

" alt="

">
Nórika! 2án. én már kinéztem egy csomó mindent. a vasútnál a DM-be - Győr - sok a Nivea csomag, meg a Dove, de minden más is van.
van vkinek infója arról, hogy a dm-es leárazás mikor kezdődik?
(Nálunk a Rossmannabn alig van 1-2 db

" alt="

"> )
Rossmannban féláron vannak az illatszer csomik!
Látszik, hogy messze vagytok a határtól: a szerb karácsony még ezután lesz.
a kecskeméti Tesco-ban beszedték az ajándékcsomagokat, mondván "már nincs szezonja és úgyse venné meg senki" :-(
most jövök a tesco-ból.karácsonyi díszek min.féláron de van olyan ami 90%-os akcióban van
Én is most jöttem a Rossmannból 25%-os csomag van pár, meg a karácsonyi dekorációk vannak féláron.
Tescoba viszont olyan csomag volt féláron amit gondolom hogy szinte senki nem vitt, még a karácsonyi díszek se voltak akcióba
Rossmannban 28-ig az árak még a katalógus szerint .
Rossmannban még nincsenek féláron a csomagok!
"új TV
és/vagy
új otthoni internetszolgáltatásra megkötött
2 éves határozott tartamú szerződés
esetén egy Samsung Galaxy Tab 3 7 Lite Wi-Fi táblagépet adunk."
Kötsz 2 éves ÚJ szerződést
- vagy az egyikre,
- vagy a másikra,
- vagy mindkettőre.
http://www.t-home.hu/karacsony/ajandek_tablagep
Ezt, hogy értelmezitek...
Elég a tv-t beköttetni, v. internetet is? Mert a 1412-es telón nincsenek a helyzet magaslatán...
http://www.speedshop.hu/speedshop-hADVENT.html
SHELL - TESCO "kölcsönös" kuponakció:
1. 25 liter bármilyen Shell üzemanyag tankolásakor 2014. december 4. és 2014. december 7. között egy 500 Ft értékű Tesco kupont kapsz, amit 5000 Ft feletti vásárlás esetén 2014. december 4. és 2014. december 11. között használhatsz fel a Tesco áruházakban egy alkalommal és egy tranzakcióhoz.
2. A Tesco áruházakban december 4. és 7. között minden 3000.- Ft feletti vásárláskor 1 db 15Ft/liter Shell-kedvezményre jogosító kupont kapsz, ami december 11-ig váltható be minden üzemanyagra (1 tranzakcióhoz 1 kupon).
Csak 1 helyes válasz és kedvezmény kupont és értékes ajándékot lehet nyerni.
http://www.mondial-assistance.hu/adventi-jatek
www.jateknet.hu/tv-reklamos-jatekok
Ingyen szállítás csak ma 5000 Ft felett!
OBI-ban nov. 27-dec. 7. között 1 SuperShop pont 1,5 Ft-ot ér beváltáskor. A végösszeg max. 90%-a fizethető pontokkal, a maradékot kp-val, vagy bk-val kell kifizetni.
Ez jó, mert jan. 1-től megszűnik az OBI-s pontgyűjtés és beváltás, még (gondolom utoljára) hajráznak egyet, aztán vége náluk a SuperShopnak.
http://campona.hu/Program/Karacsony-a-Camponaban
Okos porszívó, wifis telefonnal is lehet használni, le lehet tölteni hozzá az alkalmazást. ABudakeszi Auchanban alapár 145.000 de Aucan ártyával 89.000. Hátha valakinek pont ez az álma karácsonyra ;-) Ja és a macskák is szeretnek rajta utazni...
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások