Sajnos, éppen az enyém "ritkaságok "közé sorolható
" alt="
">| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 36 / 230 oldal |
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
"> legközelebb is ,hozzá megyek s nem hagyom,elkérem az biztos!
" alt="
">
" alt="
"> Nekem nemrég egy sima levelem 12 nap alatt ért Pestre a címzetthez, pedig Pest megyében lakom. Ma megint küldtem 2 simát és elsőbbségit, így most reménykedem.
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
"> határozottan emlékszem,hogy beletettem,elsőként az enyémbe aztán az Öcsémébe /másnap mert még egyet vennem kellet,hogy meglegyen az övé is/együtt adtam fel,neki megérkezett,enyém viszont hiányosság miatt nem
" alt="
">kivették a postán?valahol az biztos,mert benne volt!!!
" alt="
">