Miért van,hogy nekünk minden s...t

eladnak- nának

nálunk árúsított Nesquick kakaópor színe ,íze ,összetétele egészen más ,mint a németben kaphatóé,nincs benne adalék ,színe ,íze
uez az Ariel,Lenor

megújúlt Lenor nem is olyan illatú a régi azonos termékkel

Használtatok már LR termékeket, olyan, mint a Forever, többnyire aloe verásak, mi a véleményetek?
Persze, tudom én is, és csináltam is már, csak most nem volt hozzá affinitásom

Samidala! házinak nincs párja

nem nagy ördöngősség elkészíteni !
Nem jellemző, hogy cukrászdában vásárolnánk sütit, de a páromnak krémesre fájt a foga, de olyan ehetetleneket sikerült venni, hogy azért kár volt akár 100Ft-ot is kiadni.
Volt a spájz mélyén egy Oetker krémespor ( ami gondolom már le is járt

inkább meg sem néztem)
Még ez a porból készült krém is nagyságrendekkel jobb volt, mint amit az iparosoktól vásároltunk!

Lehet, hogy nem ide való....
DM-es tejpép termékvisszahívás:
http://usite.hu/x/6573
Mi a Sparban mindig ezeket vettük (papírtörlő, WC-papír) és egyszerre az összes le lett cserélve nagyon gagyi minőségre. Remélem, ezt nem folytatják az összes saját márkás terméküknél.
Igen, néztem, hogy a 20 tekercses is akcióban van, de most vettem a Tescoban Oooooppppssss-ot

küldtek hozzá 20%-os kupont
A Lambi is jó fajta volt! Kár, hogy nincs vele játék
1-2 hónapja vettem Tentot is, azon is találtam kódot, de csak Szlovákiában meg Csehországban ment a játék

Köszi, jó tudni.
De ezek mind a Tisza túloldalán, a "falu" végén vannak.
Ritkán járok arra.
Zewa-dm:
1.449 x 0,75 x 0,9 / 16 = 978 / 16 = 61 Ft/guriga
Így már nem olyan vészes.
Zabpehely van a Pennyben is, az Aldiban is 199Ft a fél kilós csomi, ugyanúgy mint a Sparban.
Forestes volt a szétmálló wc papír... különben az Oooppss egyik változatát, és Tescos 3 rétegűt is szoktam venni. A család másik ágában bevált a Zewa is, azt is veszek olykor, de azt nagy kiszerelésben éri meg, azt meg körülményesebb tárolni, mint a 8 gurigást

A Tento jó, nem foszlik. A játék óta náluk ragadtam. Zewa nekem nem jön be.
Egyébként ha már tesztelés, akár itt is lehetne tesztelni.

Egy egy új terméknél amikor játszik.
A velveten néha ilyeneket írnak: "wc illatosító rúd ízű" Hehe vajon ilyent mikor evett?

Én végül egy reform boltban vettem, ott 600 Ft/kg.
Nekem a Lidl nagyon kiesik.
(A Spar 400 Ft/kg volt, a Gyermelyi 800 Ft/kg, kb...)
sada, nem tudom, mert én is a napokban szembesültem ezzel amit írsz. Tegnap kénytelen voltam a lidlbe elmenni és ott megvenni a zabpelyhet

A Sparból kb. 2 hónapja eltűnt a saját márkás zabpehely (ez volt a legolcsóbb).
Legutóbb azt mondták azért, mert új csomagolást kap.
Lehet, hogy a többi saját márkás cucc is ezért tünedezik el?
a sparban volt egy wc papír, saját márkás, de nem a legolcsóbb. Jó tömött gurigák voltak és jó anyaga. Lehet, hogy már nem lehet kapni, mert múltkor a férjemet elküldtem érte, és hozott egy másik saját márkásat (ez sem budget) és foszlott meg ultra gáz volt
Most egy ideje zewát veszek amikor akciós....jó ideig elég és még a gurigát is dobhatom a wcébe

Ezekkel az instant WC papírokkal nekem is tele a hócipőm (másom nincs).
Nem igazán tudom, mire is figyeljek: Mert a sokrétegű is olvad, meg van, amelyik olyan pici, hogy csak körömpiszkálónak elég, van, amelyikből 6 lapot kel összehajtani egy törléshez, stb...
Arra jutottam: figyelem, melyikből meddig tart 1 guriga, s amelyik beválik, ahhoz ragaszkodom. Nem a guriga ára a lényeg, hanem melyikből hány forintnyit húzunk le egy héten a budin.
A végén oda jutottam, hogy a látszatra drágák a leggazdaságosabbak.
Nem szeretek sütni, kivéve palacsinta, de az nem igazi süti.
Ja még azt a kekszes - csokis izét szoktam, azt se kell sütni.

Meg somlóit, azt se kell sütni, csak pudingot főzni.
Reácska!
Házi a legfinomabb,biztosan Te is tudnál sütni ! ?

Csak, hogy témánál maradjak.
Nálam a szombat a piacnap általában. Mindig rábeszélhető vagyok valami újra, mert miért ne, lehet felfedezek valami finomságot. Alig voltak már, úgyhogy mindent megbambultam egy "házi pogácsást" is. Ajánlotta nagyon a sajtos pogit, meg hogy féláron van. Kértem kettőt. Miért csak kettőt ha féláron van? Mert lehet nemjó. De féláron van.
Rossz volt mint a bűn, a fornetti fincsibb. Hiába házi, nem fincsi. Többet nem veszek még negyedáron se.
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások