Aki nem dohányzik, az miért nem bírja ki azt,h nem vesz részt olyan játékban, ami nem vonatkozik rá?
Még szerencse,h rákszűrésre nem akarnak elmenni férfiak a nyereményjáték miatt

| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 43 / 50 oldal |

Miért kell megsértődni, megbántódni????
Úgyis valaki beleköt
Játékfüggők vagyunk, azt szívjuk, amivel éppen nyerni lehet. és ha épp nem fut semmilyen játék, akkor visszatérünk a megszokotthoz. Alig hiszem, hogy bármelyik cigis cég ezt zokon venné.


Én sajna nem kaptam levelet, de játszani sem tudtam, mert nem fogadta el a kódot
ja és így persze nem is nyertem



