Roni74!
hozzám is kerülővel érkezett

" alt="

">
A magyar posta megint hozza a formáját. 11-én Tatabányán (K-E megye)feladott levél elmegy a budaörsi levélfeldolgozóba 12-én, majd elmegy 15-én Kiskunlacházára, hogy hozzám visszajöhessen K-E megyében ma.
Ja és fontos levél amit nagyon vártam. És még nem legyek pipa.
Gratulálok magyar posta, így tovább!!!!
Vagy örüljek,hogy végül is megkaptam.
A simán feladott levelek nem mindig érnek sajnos célba,negatív a postának!
Méghozzá kedd reggel

" alt="

">
Ha semmi nem jön közbe!

" alt="

">
Nekem is megsúgták: Valószínű holnap is lesz reggel.

" alt="

">
Azért minden évben nem kellene emelni

" alt="

"> most igazán elmaradhatott volna

" alt="

">
jojó: én ezt súgás nélkül is tudtam. Azon csodálkoznék ha nem emelkedne.
Valószínű 2012-ben is emelkednek a feladási díjak/bélyeg /kb.10Ft-tal!Bélyeg vásárláskor súgták!
sada, timso: Köszi nektek.
Timso: A biciklit simán odaviszem, és annyi?
eleanor6: biciklit csak simán, csomagolás nélkül is elvisz a posta, téligumit is csak nagy kukászsákba tudod rakni, legalábbis én 2-t így kaptam, az fért bele a 30 kg-ba.
Start csomagként, max. 30 kg-ig.
Meg tudnátok mondani nekem, hogy fel tudok-e postán adni:
- biciklit?
- téligumi szettet?
sada
köszönöm!

" alt="

">
1.995 Ft
http://href.hu/x/g6ig
Mert az nem standard, hanem start csomag.
Egyszerűen nem találom a díjszabásban, hogy mennyibe kerül egy 20 kg fölötti csomag (doboz) feladása

" alt="

"> Tudja vki esetleg..? köszönöm!
De oda sem megy hétvégén külön postásautó: vagyis amit szombaton visznek ki, az már pénteken is a faluban volt. Szvsz.
jojó
Igen

" alt="

">
sada!
Még nincs vége a napnak

" alt="

">
Úgy látszik nekem viszont megártott pár fürt szőlő

" alt="

">
Szentmártonkán kiviszik?

" alt="

">
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások