Sziasztok
Én egy 1500 ftos taxi utalványt nyertem. A telcsiszámot felhívtam,kérték az adataim,megkérdezék,kb. mikor vagyok itthon,és mondták,hogy 2-3 héten belül kihjozzák,és csak én vehetem át. Úgyhogy itthon kéne lennem 2-3 hétig úgyanabban az időszakban.
A kártya fóliával való összehasonlításával nem mentek sajna semmire,mert csak akkor nyertél,ha a kártyára rá van irva,hogy gratulálunk,nyertél. A fóliát nem is kell megtartani,csak a papírt,amin ez a szöveg van rajta