Még nem ártott meg a must...
" alt="
">
Azt kérdeztem, hol viszik ki szombaton a levelet?
Felénk is volt olyan, hogy rengeteg kihordani valója volt a postásnak, nem győzte, hát szelektált:
Ajánlottat, elsőbbségit, magán levelezést, stb hozta rendesen, de a dm leveleket félre tette és azokkal szombaton szórta meg a körzetét.
De alapból szombaton nincs kihordás, sőt, már a pf-okba sem teszik be hétvégén, mint régen.



" alt="
" alt="
" alt="
" alt="