

| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 49 / 453 oldal |

Max. felezünk a sörön! 




És hogy Nektek ne kelljen hamar megöregedni: 935.



vagy nem szavazok?
Ha IP-t figyelnek, akkor miért nem úgy írták meg a szavazós programot, hogy tényleg ne lehessen kuki-törléssel újraszavazni? Én is benyomtam egy csomó szavazatot, most meg elmentem tusolni, mire visszaérek, itt a dilemma.


bocsi ha félreérthető volt.