Sürgős segítségkérés
Összes fórum téma| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 1 / 892 oldal |
Maradt még 20db Penny kártyaszám nélküli 5000-es blokkom, mit tudsz adni érte cserébe?
Univer fődíj: 1 millió Ft
Szurkolj együtt a Jameson-nal, és nyerhetsz!
Nyerj páros jegyeket a Chivas Regal online játékában!
Eddig naponta korlátlan Penny blokkot lehetett feltölteni,csak most hétfőtől él ez a napi 5 blokk/fő
És az sem mindegy, hogy van-a a nyugtán Penny kártyaszám...
Mert ha van, akkor azt nyilván más nem pályázhatja be.
Mert ha van, akkor azt nyilván más nem pályázhatja be.
Fáreó bejegyzéséhez info: 1 játékos 1 nap max 5 pályázatot tölthet fel. 

Penny játék ma éjfélig tart! Kocsi ill. TV nyeremény.
Van hozzá 30db 5 ezer feletti blokkom.
Mid lenne érte?
Jöhet kupakkód,nyitófül vagy blokk is,minden megoldást meghallgatok.
Van hozzá 30db 5 ezer feletti blokkom.
Mid lenne érte?
Jöhet kupakkód,nyitófül vagy blokk is,minden megoldást meghallgatok.
Köszönöm szépen! Én is küldtem! Nyerjünk! 

Zsuzsa Nr.1 küldtem. Sok szerencsét 😊
Egy Milka blokkot szeretnék kérni!
Penny Citroent tudok érte adni!
Milka játék ma éjféig tart!
Penny Citroent tudok érte adni!
Milka játék ma éjféig tart!

Sziasztok ! Megpróbálom hátha!!!
Szeretnék sos- ben "kölcsön" egy nestles Netflix kódot.
Amint megkapom visszaadom..
😉😬😻🍓
Szeretnék sos- ben "kölcsön" egy nestles Netflix kódot.
Amint megkapom visszaadom..
😉😬😻🍓
Sziasztok!
Keresek 2 blokkot amin van 0.33as zero cola. Május 4-18. között bármelyik nap jó. Cserébe küldök nyitófülkódot 🙂
Keresek 2 blokkot amin van 0.33as zero cola. Május 4-18. között bármelyik nap jó. Cserébe küldök nyitófülkódot 🙂
Benne van pedig a játékszabályzatban, hogy kell a blokk is. Ezért nem tudtam felhasználni én sem a nyereményjátékban nyert coca-k dobozait, mert ahhoz nem volt blokk.
Sziasztok! Olyan blokkra lenne szükségem, amin 0,33-as Coca Cola van. 3 dobozos cola blokkja még hiányzik. Legalább 2 héttel ezelőtti kellene. Én nyertem a zászlós játékot, de a fene se gondolta, hogy blokkot fognak kérni hozzá. Ötről találtam a fiókban, de 8 dobozrol kell. 🥺
Sziasztok, ha lenne valakinek felnőtt bugyipelenkája ,jelezze nekem ! Köszönöm .
💩❤️
💩❤️
jelszavamat 😆
Sziasztok! (sada?)
Belépesi problémám van . Elfelejtettem a jelszómat.A laptop és az új telefonom nem enged be. Az elfelejtett jelszóra mentem ,azt írta,hogy az e-mailre kikűldésre került. Nem kaptam semmit.Most a régi telómról ,amit már nem használok,tudtam belépni ,ott el volt mentve a jelszó.
köszi
Belépesi problémám van . Elfelejtettem a jelszómat.A laptop és az új telefonom nem enged be. Az elfelejtett jelszóra mentem ,azt írta,hogy az e-mailre kikűldésre került. Nem kaptam semmit.Most a régi telómról ,amit már nem használok,tudtam belépni ,ott el volt mentve a jelszó.
köszi
Nagyon szépen köszönöm :

gabi22:7dayspromo@mito.hu
Kedves csoport tagok! Segítséget szeretnék kérni! A 7DAYS nyereményjátékon nyertem egy wizz air 50 000 Ft-os utalványt, de sajnos kitöröltem az emailt. Valaki esetleg megtudná nekem írni az email címet amiről az utalvány érkezett? Előre is köszönöm a segtséget 

Köszönöm, már nem aktuális ! 

Segítséget szeretnék kérni!
Bocsi, ha volt már szó róla...
Lidl Coca Cola játék egyik bögészőből sem megy.
Sőt Avast fenyegetést jelez....
https://cocacolajatek.hu/
Köszönöm előre is!
Bocsi, ha volt már szó róla...
Lidl Coca Cola játék egyik bögészőből sem megy.
Sőt Avast fenyegetést jelez....
https://cocacolajatek.hu/
Köszönöm előre is!

