Bejelentkezés
| A bejelentkezéshez kérlek add meg adataidat! |
Legfrissebb fórum hozzászólások
-
Offtopic, sőt off-site - társalgó folyt.
sada"Amikor mérlegre állsz, akkor jössz rá, a Milka csokin a tehén nem reklám, hanem figyelmeztetés!"
-
Kérdések és válaszok
AstoriaM2Sziasztok! Akik nyertek a Heinekennel F1 jegyet, azok mennyi idő után kaptak értesítést? 3 munkanapon belült írják, de meddig lehet reménykedni? Illetve mi volt a ti nyerőidőpontotok?
-
Postán jött
fitoskaNestlé - Kitkat és Starbucks csomagok.
A csokik épségben ideértek, pirospont mindenkinek 😘 -
Kérdések és válaszok
fitoskaSzívesen! 😊
Pontosan nem tudom,mert az 1ik 2,5 óra múlva jött,a 2. pedig 9 óra múlva. Szóval ez változó. -
Postán jött
DrimiNestlé csomag, GLS hozta.
-
Kérdések és válaszok
zizkefitoska! Köszi

-
Kérdések és válaszok
fitoskaPár órán belül.
-
Kérdések és válaszok
zizkeA Soproni mennyi idő után értesíti a tálca sörös nyerteseket?
Köszi előre is a választ
-
Nyertesek
varga.davidaz immént knoppers játékon a napi bögre
-
// Csere-bere fórum 3.
selyemakácSziasztok!
Henkelen nyert 55" Samsung Qled TV (138cm) eladó vagy utazási utalványokra cserélhető, köszönöm! -
Nyertesek
Vágási 2.0Lidl - Nestlé (egyik) napi a zimént.
-
Kérdések és válaszok
sadaNekem a Colás poharakat hozta, másnak Powerade nyereményt.
