Hírlevél feliratkozás

Fórum

2020. augusztus 16

Interneten kívüli játékok - Egyéb
MALL.HU (befejezési határidő)

Legfrissebb fórum hozzászólások

 
  • Negatív tapasztalatok

    törpi

    Páromnak a Nestlé a Wok sütőt még 06.05-én feladta,azóta is a raktárban ül. Anyu is nyert ,neki 06.05-én jött feladásról értesítés és előbb hívott,hogy most érkezett csak meg

  • Negatív tapasztalatok

    sada

    Nézzétek meg, hol akadt el:
    https://gls-group.com/HU/hu/csomagkovetes/
    Ha átrakják a csomagot az egyik sarokból a másikba,i tt az is látszik.

  • Kérdések és válaszok

    Gloria91

    A Creativ Flow Agency ha jól gondolom a Tibi, Roshen játékot csinálta. Nekem Penny kártya jött tőlük a múlt héten.

  • Kérdések és válaszok

    Liszolda

    GLS futárral jött Nestlé Kitkat csomag, de csak az egyik. Viszont jött egy Lidl kártya is Creative Flow Agency Kft-től. De hogy mivel nyerhettem, arról elképzelésem sincs.

  • Negatív tapasztalatok

    pappocs

    GLS nestlé nekem is megállt...lehet a meleg miatt? Hogy ne olvadjon a csoki..

  • Negatív tapasztalatok

    fitoska

    Nekem most az Express One tököl a tálca Sopronimmal... már tegnap hozniuk kellett volna,de szállítás közben sérült,így visszaküldik.
    Nem nekik kellene korrigálni,ha miattuk sérült meg?!

  • Negatív tapasztalatok

    szamocám

    Nestlé ,15 -re ígért csomagja sem ért ide a mai napig sem....😬😬
    [ azóta mindennap: - Mami ,megérkezett már..?? ( 3 db gyerek kórusba)]
    🤣🎁💝🫶

  • // Csere-bere fórum 3.

    Amari

    Sziasztok! 40.000 Ft értékű Kiteline.hu utalványt átcserélném ugyanúgy a Fuzetea nyereményre, a gyógyfürdő belépőre, vagy a jegy.hu-ra, szintén ilyen értékben. SZóval kit érdekel egy ilyen csere??

  • // Nyereménytárgy csere-bere

    Amari

    40.000 Ft értékű Kiteline.hu utalványt átcserélném ugyanúgy a Fuzetea nyereményre, a gyógyfürdő belépőre, vagy a jegy.hu-ra, szintén ilyen értékben. SZóval kit érdekel egy ilyen csere??

  • Kérdések és válaszok

    agi80

    sada
    Az előző játéknál volt 00:00, 05:00, 08:00, 09:00....azért óránként nem kelnék fel :-)

  • Kérdések és válaszok

    sada

    Nem 00:00-kor szokták?

  • Kérdések és válaszok

    agi80

    Sziasztok
    1. Nestlé pontoknál tettek fel Decathlon utalványt ami el is fogyott most reggelre, tudja esetleg valaki mikor töltötték fel?
    2. Orbit nyereményjátékkal nyert már valaki?
    Köszönöm

2022. március
H
K
Sz
Cs
P
Szo
V
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31