Magdi gratu a Fődíjhoz /Bahlsen/

" alt="

">
Évike gratu a törölközőhöz

" alt="

">
Én is gratulálok a nyerteseknek. Bocs, hogy ritkán írok ide, de gondolatban mindig gratulálok!

" alt="

">
edus0420 és sada, Nektek külön is gratulálok a sok hűtőtáskához. Ti aztán taroltatok. :-))
edus, köszönöm szépen a gratulációdat.
Gratulálok az utóbbi pár nap fórumos nyerteseinek: z_maria, edus0420, sada, Samidala, sz.kriszti, Zsuzsa Nr.1., szednori, Trixy87, TH, szende, polex és azoknak is, akiknek a nevét most nem soroltam fel.
Természetesen a nem aktív fórumosoknak is gratulálok.
Magic, jojó
Köszi

" alt="

"> Én is gratulálok minden nyertesnek

" alt="

">
Gratulálok a nyerteseknek,ügyik voltatok

" alt="

">
Gratula a mai és a korábbi nyerteseknek, különösen Minyának és Zsuzsa Nr 1-nak!
Csillúzió: nagyon nagy gratula! Nemsokára - ha jöttök Kecskemétre - végre találkozunk!
Csungfu: köszi! Remélem én is gratulálhatok majd neked a Coop 100-as listájában!
lindababa! igen
magic!gratulálok a fiacskádnak!
minden jót nektek!
jojó!
Most én gratulálok Neked-Nektek!

" alt="

">
jojó!
Nagyon szépen köszönöm!Nagyon nagy küzdelem volt, le a kalappal előtte!( tettem fel fb-ra képeket )

" alt="

">
csungfu
Most olvastam a macskád üdvözletét.

" alt="

"> Gyereknapra kaptam?

" alt="

">
Mindenkinek aki a héten nyert valami Szívből Gratulálok!

" alt="

">
sztem kellene egy balek fórum is

" alt="

">