elhiszitek, hogy még el sem hiszem? 2kor hívtak délután.aztán ful idegesen kerestem a matricát..naná h nem találtam, majd jött a nagylányom, azt mondta,nyugi meglesz..és persze h Ő találta meg, azok között, amit én már átnéztem
" alt="
">
" alt="
">
és örülünk....



" alt="
" alt="
" alt="