Szívből gratulálok a sok-sok nyertesnek!!!

" alt="

"> Igazán ügyesek vagytok, csak így tovább!

" alt="

">
Gratulálok Mindenkinek!

" alt="

">Olyan jó érzés nyerni!

" alt="

">
Nagy gratula minden nyertesnek,ügyik vagytok,no meg szerencsések is

" alt="

">
belluszka én is gartulálok,szép nyeremény

" alt="

">
A többi nyertesnek is gratu

" alt="

">
belluszka, gratulálok.
A kávéfőző nyertesek között is van B.Katalin. Lehet, hogy az is Te vagy!
belluszka!
Gratu a tévéhez!
Minden Henkel nyertesnek gratu! Azt hiszem, hogy a párom neve is ott van a sorban

" alt="

">
Gratu a kvfőzőnyerteseknek, sajna nem én vagyok a Dné, majd legközelebb.
gratulálok a fórumos kávéfőző nyertesnek. annyira irigyellek ...
hajtok én is rá,de 2010 nyarán volt egy csepp nyereményem.elötte utánna semmi...
Nadina: nagyon szerencsés vagy! Gratulálok!
Remélem a következőheti az enyém lesz!
Gratulálok a nyerteseknek.

" alt="

">
Adler Erika nagy gratuláció neked! Látom ma taroltál, igazán szép nyeremények!
Szamocam!
Gratulalok a nyeremenyeidhez!Nagyon ugyes voltal!

" alt="

">Csak igy tovabb!!
Gratulalok minden nyertesnek!

" alt="

">
szamocám
Gratulálok a Reálos nyereményhez
Szilivia!
Átérzem az örömöd,nyertem már így én is!Szuper

" alt="

">
jojó
Köszi! Nagyon meglepődtem, amikor hívtak, nem is gondoltam komolyan, hogy a heti 1 db nyereményre esélyem lenne.
Gratula a nyerteseknek!
Szilivia ez szép

" alt="

">
Trixy87, Mati: Nektek is nagyon köszönöm!
Remélem hamarosan én is gratulálhatok Nektek valamihez.

" alt="

">
Köszi!

" alt="

">
bernie72
Gratulálok! Jó egészséget kívánok az egész családnak!
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások