Gratulálok a nyerteseknek!
anianya ez szép

" alt="

">
anianya, évike - gratulálok!
Mi a nyeremény?
szucsiani, gratulálok a triumph-hoz!!!!!

" alt="

">
akecso, Neked is gratulálok a kávéfőzőhöz.
bobi, letti: aranyosak vagytok, köszönöm!
nagyon jót tett a lelkemnek, aki ismer tudja miért....
anianya, gratulálok a kávéfőzőhöz.
Gratulálok a mai nyerteseknek

" alt="

">
anianya neked külön is a Spar-Nestlé nyereményedhez

" alt="

">

" alt="

">

" alt="

">
Trixy87! Köszi, nagyon aranyos vagy!
Dinus73 gratula az X-boxhoz!

" alt="

"> Ügyi vagy nagyon!!!
Minden mai nyertesnek szívből gratulálok!
Köszi a névnapi jókívánságot!
Zsuzsannáknak Boldog Névnapot kívánok

" alt="

">
Gratulálok a nyerteseknek
Gratulálok a nyerteseknek

" alt="

">
Az én telefonom nagyon megnémult

" alt="

">
akecso gratulálok!

" alt="

">
Én is nagyon szeretnék egy olyan kávéfőzőt!

" alt="

"> ...de engem még nem hívtak.
akecso, gratulálok a kávéfőzőhöz.
Gratulálok a triumph nyerteseknek!!!
Milyen számról hívtak Titeket?
gratulálok minden nyertesnek
gratulálok minden nyertesnek!
Gratulálok a Triumpf-os nyerteseknek!!!

" alt="

"> Szép ajándék így Valentin napon!

" alt="

">
törpi köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

" alt="

">
Újabb hozzászólásokKorábbi hozzászólások