pozitron, Trixi1
Köszönöm a jókívánságokat, épp az előbb néztem meg, hogy nem is 1 éjszakára szól, hanem 2-re, vagyis 3 nap!
Ráadásul a nagyobbik lányom ma ünnepli a szülinapját, 4 éves! Jó ez a hét! Bárcsak így folytatódna...!
" alt="
">| Hozzászólás témához | Új témakör létrehozása | 285 / 861 oldal |
" alt="
">
" alt="
">!
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
"> Régen volt, hogy ennyien nyertek értékes dolgokat. Talán nemsokára rám is vár már valami nyeremény
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">
" alt="
">