Hírlevél feliratkozás

Fórum

Szerelmes sms

Szerelmes sms-ek, szerelmes sms gyűjtemény 3/1



Nincs nappalom, sem éjszakám Nélküled, nincs gondolat, mi Nélküled élne meg. Ha nem vagy velem, hiányodban szenvedek, csókod, érintésed után epedek.

Figyelj kicsi, drága lélek!
Elmondom, hogy mi az élet
A semmiből nagyra nőni
Sírva a világra jönni
Lassan lépni óvakodva
Anyakézbe kapaszkodva
Az ábécés könyvet bújni
A tudós harsonáját fújni
A nagy gondok után menni
Hamis csókot megizlelni
Majd feledni gyorsan
És szeretni halálosan
De az ember mégsem boldog
Mert gyötrik őt "ezer gondok"
Megint járni óvakodva
De már botra támaszkodva
Csipkés szemfedelet varrni
S egy szép őszi estén meghalni
Ne sírj drága kicsi lélek
Hidd el nekem ez az élet!

1.
Újra péntek,
megint vége egy hétnek,
de a nélküled töltött napok,
semmit sem érnek.
értelmetlen mondatok,
elharapott szótagok,
minden szóban hazudok:
, , - kösz, jól vagyok!'

2.
"Ha könnycsepp lennél, sosem sírnék,
Nehogy elveszítselek!"

3.
Kell a föld, hogy legyen élet, kell a nap, hogy legyenek fények, kell a határ, hogy ne legyen végtelen, s kellesz te, hogy boldog legyen az életem. 



4.
Szeretném, ha szeretnél, ha néha meg-megölelnél, s ha megfognád a két kezem, boldog lenne életem!

5.
Boldogságod szirmot bontson, örökké csak virágozzon, szerelmesed hozzád bújjon, forró szíved megborzongjon, Te vagy kit mindig imádok, Boldog Bálint-napot kívánok!
 
6.
Csendes éjszakán elkerül az álom, mindig Rád gondolok, és hozzád vágyom. Gondold azt, hogy ott vagyok veled, és nézem a két szép szemed, hallgatom a lélegzeted. A füledbe sugom, hogy nagyon jó veled!

7.
Ki az? O-betűvel kezdődik és borzasztóan szeret? Ó hát az én vagyok! 

8.
Te légy a tűz, Te légy a kárhozat, Te légy a szerelem egymagad. Te légy a boldogság, Te légy a végzetem, Te légy az álmom, Te légy az életem!

9.
Őszi éjjel álmodj csodaszépet, álmodd, hogy megcsókol egy szőke srác Téged! Átölel karjával és azt súgja Néked: Ugye nem haragszol, hogy SZERETLEK TÉGED?

10. Szemed csillogása, mosolyod ragyogása, szívemben az örök boldogság forrása. Forró szellő suhan keresztül testemen s suttogja, hogy Te vagy az EGYETLEN!

> Még több szerelmes sms - második oldal

> Még több szerelmes sms - harmadik oldal

 

Legfrissebb fórum hozzászólások

 
  • Lottó, Keno, Luxor játék akciók

    Zsuzsa Nr.1.

    EuroJackpot 26. játékhét (keddi)
    24,27,43,48,50
    4, 12
    A következő héten várható nyereményösszeg (egy nyertes esetén):
    30,1 milliárd Ft
    (86 millió €)


  • // Csere-bere fórum 3.

    AstoriaM2

    Fáreó!
    Esetleg Soproni blokk?

  • // Csere-bere fórum 3.

    Fáreó

    Elszámoltam nem 20, hanem 30 Penny blokkom van!

  • Postán jött

    Puzsi10

    Coca Cola labda😊

  • // Csere-bere fórum 3.

    Fáreó

    Van kb. 20db Penny blokkom 5000Ft-os.
    Holnap 24.-én vége a játéknak!
    Bármilyen megoldás érdekel .
    Pl. Borsodi kód, Cola kód, Top joy blokk,Lidl-Kinley,
    Lidl-Bravos, Floriol, Bombi, Hell kód, stb.

  • // Nyereménytárgy csere-bere

    anyoka

    5.000 Ft-os BOOKLINE kód eladó.

  • Negatív tapasztalatok

    törpi

    Páromnak a Nestlé a Wok sütőt még 06.05-én feladta,azóta is a raktárban ül. Anyu is nyert ,neki 06.05-én jött feladásról értesítés és előbb hívott,hogy most érkezett csak meg

  • Negatív tapasztalatok

    sada

    Nézzétek meg, hol akadt el:
    https://gls-group.com/HU/hu/csomagkovetes/
    Ha átrakják a csomagot az egyik sarokból a másikba,i tt az is látszik.

  • Kérdések és válaszok

    Gloria91

    A Creativ Flow Agency ha jól gondolom a Tibi, Roshen játékot csinálta. Nekem Penny kártya jött tőlük a múlt héten.

  • Kérdések és válaszok

    Liszolda

    GLS futárral jött Nestlé Kitkat csomag, de csak az egyik. Viszont jött egy Lidl kártya is Creative Flow Agency Kft-től. De hogy mivel nyerhettem, arról elképzelésem sincs.

  • Negatív tapasztalatok

    pappocs

    GLS nestlé nekem is megállt...lehet a meleg miatt? Hogy ne olvadjon a csoki..

  • Negatív tapasztalatok

    fitoska

    Nekem most az Express One tököl a tálca Sopronimmal... már tegnap hozniuk kellett volna,de szállítás közben sérült,így visszaküldik.
    Nem nekik kellene korrigálni,ha miattuk sérült meg?!

2022. március
H
K
Sz
Cs
P
Szo
V
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31