Szerelmes sms
Szerelmes sms-ek, szerelmes sms gyűjtemény 3/1
Nincs nappalom, sem éjszakám Nélküled, nincs gondolat, mi Nélküled élne meg. Ha nem vagy velem, hiányodban szenvedek, csókod, érintésed után epedek.
Figyelj kicsi, drága lélek!
Elmondom, hogy mi az élet
A semmiből nagyra nőni
Sírva a világra jönni
Lassan lépni óvakodva
Anyakézbe kapaszkodva
Az ábécés könyvet bújni
A tudós harsonáját fújni
A nagy gondok után menni
Hamis csókot megizlelni
Majd feledni gyorsan
És szeretni halálosan
De az ember mégsem boldog
Mert gyötrik őt "ezer gondok"
Megint járni óvakodva
De már botra támaszkodva
Csipkés szemfedelet varrni
S egy szép őszi estén meghalni
Ne sírj drága kicsi lélek
Hidd el nekem ez az élet!
1.
Újra péntek,
megint vége egy hétnek,
de a nélküled töltött napok,
semmit sem érnek.
értelmetlen mondatok,
elharapott szótagok,
minden szóban hazudok:
, , - kösz, jól vagyok!'
2.
"Ha könnycsepp lennél, sosem sírnék,
Nehogy elveszítselek!"
3.
Kell a föld, hogy legyen élet, kell a nap, hogy legyenek fények, kell a határ, hogy ne legyen végtelen, s kellesz te, hogy boldog legyen az életem.
4.
Szeretném, ha szeretnél, ha néha meg-megölelnél, s ha megfognád a két kezem, boldog lenne életem!
5.
Boldogságod szirmot bontson, örökké csak virágozzon, szerelmesed hozzád bújjon, forró szíved megborzongjon, Te vagy kit mindig imádok, Boldog Bálint-napot kívánok!
6.
Csendes éjszakán elkerül az álom, mindig Rád gondolok, és hozzád vágyom. Gondold azt, hogy ott vagyok veled, és nézem a két szép szemed, hallgatom a lélegzeted. A füledbe sugom, hogy nagyon jó veled!
7.
Ki az? O-betűvel kezdődik és borzasztóan szeret? Ó hát az én vagyok!
8.
Te légy a tűz, Te légy a kárhozat, Te légy a szerelem egymagad. Te légy a boldogság, Te légy a végzetem, Te légy az álmom, Te légy az életem!
9.
Őszi éjjel álmodj csodaszépet, álmodd, hogy megcsókol egy szőke srác Téged! Átölel karjával és azt súgja Néked: Ugye nem haragszol, hogy SZERETLEK TÉGED?
10. Szemed csillogása, mosolyod ragyogása, szívemben az örök boldogság forrása. Forró szellő suhan keresztül testemen s suttogja, hogy Te vagy az EGYETLEN!
> Még több szerelmes sms - második oldal
> Még több szerelmes sms - harmadik oldal
Legfrissebb fórum hozzászólások
-
Nem csere-bere, hanem vásárlás
fozo.gabiSamsonite Rolltop 15.6" laptoptartó hátitáska (új) eladó
15.000Ftért. Személyes átvétel megoldható Budapest és Érd
ilyen:
https://www.samsonite.hu/4pack-laptop-rolltop-backpack-15.6---dusty-blue/151627-1310.html -
Nem csere-bere, hanem vásárlás
fozo.gabiFeldobox Kaland élménycsomag féláron, 12000Ftért eladó
Személyes átvétel Budapesten és Érden megoldható. -
Postán jött
Ákootopjoy napi -piros pont nekik egy hét az értesitő és a kiszállítás között.
-
Offtopic, sőt off-site - társalgó folyt.
sada"Amikor mérlegre állsz, akkor jössz rá, a Milka csokin a tehén nem reklám, hanem figyelmeztetés!"
-
Kérdések és válaszok
AstoriaM2Sziasztok! Akik nyertek a Heinekennel F1 jegyet, azok mennyi idő után kaptak értesítést? 3 munkanapon belült írják, de meddig lehet reménykedni? Illetve mi volt a ti nyerőidőpontotok?
-
Postán jött
fitoskaNestlé - Kitkat és Starbucks csomagok.
A csokik épségben ideértek, pirospont mindenkinek 😘 -
Kérdések és válaszok
fitoskaSzívesen! 😊
Pontosan nem tudom,mert az 1ik 2,5 óra múlva jött,a 2. pedig 9 óra múlva. Szóval ez változó. -
Postán jött
DrimiNestlé csomag, GLS hozta.
-
Kérdések és válaszok
zizkefitoska! Köszi

-
Kérdések és válaszok
fitoskaPár órán belül.
-
Kérdések és válaszok
zizkeA Soproni mennyi idő után értesíti a tálca sörös nyerteseket?
Köszi előre is a választ
-
Nyertesek
varga.davidaz immént knoppers játékon a napi bögre
