Szerelmes sms
Szerelmes sms-ek, szerelmes sms gyűjtemény 3/3
Had legyek ma éjjel az aki akarok,
neved suttogva föléd hajolok.
Barátnak hiszel, nekem ez nem elég!
Had legyek ma éjjel szerelmes beléd!
21.
Féltelek,
Ha tehetném vigyáznám minden léptedet,
Vigyáznék Rád mint egy Angyal,
Hisz Te vagy ki akkor is hiányzik mikor ébred a hajnal. :)
22.
Elgondolkodtam a kapcsolatunkon, és arra jutottam, hogy ne legyen köztünk semmi.
Se ruha, se levegő. :-)
23.
Szerettem volna valami kedveset, okosat és erotikusan izgatót küldeni Neked, de ÉN nem férek rá a kijelződre.
> Még több szerelmes sms - vissza az első oldalhoz
> Még több szerelmes sms - vissza a második oldalhoz
Legfrissebb fórum hozzászólások
-
Kérdések és válaszok
Gloria91A Creativ Flow Agency ha jól gondolom a Tibi, Roshen játékot csinálta. Nekem Penny kártya jött tőlük a múlt héten.
-
Kérdések és válaszok
LiszoldaGLS futárral jött Nestlé Kitkat csomag, de csak az egyik. Viszont jött egy Lidl kártya is Creative Flow Agency Kft-től. De hogy mivel nyerhettem, arról elképzelésem sincs.
-
Negatív tapasztalatok
pappocsGLS nestlé nekem is megállt...lehet a meleg miatt? Hogy ne olvadjon a csoki..
-
Negatív tapasztalatok
fitoskaNekem most az Express One tököl a tálca Sopronimmal... már tegnap hozniuk kellett volna,de szállítás közben sérült,így visszaküldik.
Nem nekik kellene korrigálni,ha miattuk sérült meg?! -
Negatív tapasztalatok
szamocámNestlé ,15 -re ígért csomagja sem ért ide a mai napig sem....😬😬
[ azóta mindennap: - Mami ,megérkezett már..?? ( 3 db gyerek kórusba)]
🤣🎁💝🫶 -
// Csere-bere fórum 3.
AmariSziasztok! 40.000 Ft értékű Kiteline.hu utalványt átcserélném ugyanúgy a Fuzetea nyereményre, a gyógyfürdő belépőre, vagy a jegy.hu-ra, szintén ilyen értékben. SZóval kit érdekel egy ilyen csere??
-
// Nyereménytárgy csere-bere
Amari40.000 Ft értékű Kiteline.hu utalványt átcserélném ugyanúgy a Fuzetea nyereményre, a gyógyfürdő belépőre, vagy a jegy.hu-ra, szintén ilyen értékben. SZóval kit érdekel egy ilyen csere??
-
Kérdések és válaszok
agi80sada
Az előző játéknál volt 00:00, 05:00, 08:00, 09:00....azért óránként nem kelnék fel :-) -
Kérdések és válaszok
sadaNem 00:00-kor szokták?
-
Kérdések és válaszok
agi80Sziasztok
1. Nestlé pontoknál tettek fel Decathlon utalványt ami el is fogyott most reggelre, tudja esetleg valaki mikor töltötték fel?
2. Orbit nyereményjátékkal nyert már valaki?
Köszönöm -
Kérdések és válaszok
sadaFáreó
Egy játékos naponta legfeljebb 5 db pályázattal vehet részt a játékban. -
Kérdések és válaszok
KicsiGilaFáraó!
Ahogy néztem Nestlé Lidl utalvány (vagyis én csak ezzel nyertem)
