Szerelmes sms
Szerelmes sms-ek, szerelmes sms gyűjtemény 3/3
Had legyek ma éjjel az aki akarok,
neved suttogva föléd hajolok.
Barátnak hiszel, nekem ez nem elég!
Had legyek ma éjjel szerelmes beléd!
21.
Féltelek,
Ha tehetném vigyáznám minden léptedet,
Vigyáznék Rád mint egy Angyal,
Hisz Te vagy ki akkor is hiányzik mikor ébred a hajnal. :)
22.
Elgondolkodtam a kapcsolatunkon, és arra jutottam, hogy ne legyen köztünk semmi.
Se ruha, se levegő. :-)
23.
Szerettem volna valami kedveset, okosat és erotikusan izgatót küldeni Neked, de ÉN nem férek rá a kijelződre.
> Még több szerelmes sms - vissza az első oldalhoz
> Még több szerelmes sms - vissza a második oldalhoz
Legfrissebb fórum hozzászólások
-
Lottó, Keno, Luxor játék akciók
Zsuzsa Nr.1.EuroJackpot 26. játékhét (keddi)
24,27,43,48,50
4, 12
A következő héten várható nyereményösszeg (egy nyertes esetén):
30,1 milliárd Ft
(86 millió €)
-
// Csere-bere fórum 3.
AstoriaM2Fáreó!
Esetleg Soproni blokk? -
// Csere-bere fórum 3.
FáreóElszámoltam nem 20, hanem 30 Penny blokkom van!
-
Postán jött
Puzsi10Coca Cola labda😊
-
// Csere-bere fórum 3.
FáreóVan kb. 20db Penny blokkom 5000Ft-os.
Holnap 24.-én vége a játéknak!
Bármilyen megoldás érdekel .
Pl. Borsodi kód, Cola kód, Top joy blokk,Lidl-Kinley,
Lidl-Bravos, Floriol, Bombi, Hell kód, stb. -
// Nyereménytárgy csere-bere
anyoka5.000 Ft-os BOOKLINE kód eladó.
-
Negatív tapasztalatok
törpiPáromnak a Nestlé a Wok sütőt még 06.05-én feladta,azóta is a raktárban ül. Anyu is nyert ,neki 06.05-én jött feladásról értesítés és előbb hívott,hogy most érkezett csak meg
-
Negatív tapasztalatok
sadaNézzétek meg, hol akadt el:
https://gls-group.com/HU/hu/csomagkovetes/
Ha átrakják a csomagot az egyik sarokból a másikba,i tt az is látszik. -
Kérdések és válaszok
Gloria91A Creativ Flow Agency ha jól gondolom a Tibi, Roshen játékot csinálta. Nekem Penny kártya jött tőlük a múlt héten.
-
Kérdések és válaszok
LiszoldaGLS futárral jött Nestlé Kitkat csomag, de csak az egyik. Viszont jött egy Lidl kártya is Creative Flow Agency Kft-től. De hogy mivel nyerhettem, arról elképzelésem sincs.
-
Negatív tapasztalatok
pappocsGLS nestlé nekem is megállt...lehet a meleg miatt? Hogy ne olvadjon a csoki..
-
Negatív tapasztalatok
fitoskaNekem most az Express One tököl a tálca Sopronimmal... már tegnap hozniuk kellett volna,de szállítás közben sérült,így visszaküldik.
Nem nekik kellene korrigálni,ha miattuk sérült meg?!
