2021. március 31.
| Interneten kívüli játékok - Élelmiszer |
| MALTESERS (befejezési határidő) |
| MILKA (befejezési határidő) |
| OREO (befejezési határidő) |
| SPORT SZELET (befejezési határidő) |
| Interneten kívüli játékok - Ital |
| BLACK ENERGY (befejezési határidő) |
| BURN (befejezési határidő) |
| COCA-COLA (befejezési határidő) |
| FANTA, SPRITE (befejezési határidő) |
| Interneten kívüli játékok - Kozmetikai és háztartási cikkek |
| COLGATE MAX WHITE (befejezési határidő) |
Legfrissebb fórum hozzászólások
-
// Csere-bere fórum 3.
AstoriaM2Fáreó!
Esetleg Soproni blokk? -
// Csere-bere fórum 3.
FáreóElszámoltam nem 20, hanem 30 Penny blokkom van!
-
Postán jött
Puzsi10Coca Cola labda😊
-
// Csere-bere fórum 3.
FáreóVan kb. 20db Penny blokkom 5000Ft-os.
Holnap 24.-én vége a játéknak!
Bármilyen megoldás érdekel .
Pl. Borsodi kód, Cola kód, Top joy blokk,Lidl-Kinley,
Lidl-Bravos, Floriol, Bombi, Hell kód, stb. -
// Nyereménytárgy csere-bere
anyoka5.000 Ft-os BOOKLINE kód eladó.
-
Negatív tapasztalatok
törpiPáromnak a Nestlé a Wok sütőt még 06.05-én feladta,azóta is a raktárban ül. Anyu is nyert ,neki 06.05-én jött feladásról értesítés és előbb hívott,hogy most érkezett csak meg
-
Negatív tapasztalatok
sadaNézzétek meg, hol akadt el:
https://gls-group.com/HU/hu/csomagkovetes/
Ha átrakják a csomagot az egyik sarokból a másikba,i tt az is látszik. -
Kérdések és válaszok
Gloria91A Creativ Flow Agency ha jól gondolom a Tibi, Roshen játékot csinálta. Nekem Penny kártya jött tőlük a múlt héten.
-
Kérdések és válaszok
LiszoldaGLS futárral jött Nestlé Kitkat csomag, de csak az egyik. Viszont jött egy Lidl kártya is Creative Flow Agency Kft-től. De hogy mivel nyerhettem, arról elképzelésem sincs.
-
Negatív tapasztalatok
pappocsGLS nestlé nekem is megállt...lehet a meleg miatt? Hogy ne olvadjon a csoki..
-
Negatív tapasztalatok
fitoskaNekem most az Express One tököl a tálca Sopronimmal... már tegnap hozniuk kellett volna,de szállítás közben sérült,így visszaküldik.
Nem nekik kellene korrigálni,ha miattuk sérült meg?! -
Negatív tapasztalatok
szamocámNestlé ,15 -re ígért csomagja sem ért ide a mai napig sem....😬😬
[ azóta mindennap: - Mami ,megérkezett már..?? ( 3 db gyerek kórusba)]
🤣🎁💝🫶
